بابونه-Matricaria recutita

کد محصول : 2100

25 گرم


هزینه : 1700 تومان


تعداد/مقدار :


خشکی و سفتی مفاصل می تواند ورمی باشد و یا غیر ورمی که هر دو حالت با بابونه قابل برطرف شدن است.به این نحو که  با دمکرده ی گل بابونه و روغن آن بدن را ماساژ دهد.

 

گل بابونه به عنوان یک صفرابر خوب برای بانوان بحساب می آید.

 

 

علل ايجاد شک عصبي:

 

گاهي طلاق

گاهي طلاق عاطفي

 و گاهی ورشکستگي مالي

 

کسي که شک عصبي همراه با استرس داشت درمانش گل اسطخدوس و گل بابونه و گل بادرنجویه و گل بومادران از هر کدام يک قاشق غذاخوري در يک ليوان آب جوش دم کند. (4 ليوان ميشود) بعد از ده دقيقه اين 4 ليوان را با هم مخلوط کنيد که ميشود  یک داروی مرکب. هر 6 ساعت يا هر 8 ساعت اين مخلوط را ميل کنید.

 

 

علائم شک عصبي:

 

پوستش تيره و تار است.

عضلات دوطرف مهره هاي شبکه عصبي شکمي دردناک است.

گرفتگي شديد عضلات گردن.

 

تذکر: کسانيکه قرص آهن، کپسول آهن، قطره آهن از پيش خود مصرف ميکنند باعث بروز مشکلاتي ميشوند از جمله تيرگي پوست. چون به کبد و کليه اش آسيب ميرساند، نارسايي کبد، حتي به مشکلات مغزي و عصبي(بخاطر رسوب آهن خون در اين مناطق) هم مبتلا ميشود.

 

 

درمان بیماریهای نوروپاتی-دیسروفی و آتروفی بوسیله بابونه.

 

 

بابونه تقویت کننده عصبهای بدن بحساب می آید.

 

 

دم کرده گل بابونه با عسل به شرطيکه خانم حامله نباشد برای کسانی که کراتین خون بالا داشته باشند مفید است.

 

 

یکی از ویژگیهای بابونه،دفع سموم از بدن میباشد.

 

 

 

دستور اسلام به طلائی و زرد کردن موها است که با «وَرس» یا «بابونه» انجام می‌شود. در مرحله دوم سرخ کردن و در مرحله سوم سیاه و تیره کردن مو توصیه شده است.

اگر یک نفر موهای خود را طلائی کند، مومن حقیقی است.

 

 

 

رفع قاعدگی نامنظم با دم کرده بابونه هر 8 ساعت 1 لیوان.

 

 

 

گاه کم خونی ناشی از خونریزی داخلی است که در این صورت باید با به و مشتقات آن یا یک استکان دم کرده ی گل بابونه یا دم کرده ی گل بومادران آن را بند آورد. 

 

 

 

اگر خانمی دچار تب شده است و نفخ شدید شکمی دارد و یا اسپاسم گوارشی دارد و یا بی اشتهایی التهابی دارد و یا قاعدگی اش بسیار کم و در حال قطع شدن است او می تواند از چای گل بابونه استفاده کند بدین گونه که یک قاشق چایخوری در یک استکان آب جوش بریزد و بعد از چند دقیقه بخورد.

 

 

 

دم کرده گل بابونه. فوائد زيادي دارد مثل تنظيم عادت ماهانه خانم ها، قاعده آور است، ضد ريزش شديد مو(گلش را بخيسانيد و با حنا مخلوط کنيد و يکي دو ساعت قبل از حمام به سر بزنيد)، ضد سردردهاي ميگرني هم هست. مغرب مصرف شود.

 

 

 

 

 

 

 

سوال: علت ترک خوردن نوک پستان در ایام شیردهی چیست؟

 

جواب: ترک هایی که در بدن به وجود می‌آید معلول خشکی پوست است. درمان آن استفاده از روغن بنفشه در ناف است. اگر نوک پستان زخم داشته باشد روی آن عسل بمالند و از دم کرده بابونه برای شست و شوی آن استفاده کنند البته روش های دیگری هم هست.

کشور مبداء: ایران

کیفیت: مرغوب

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید