تقویت مردان(جنسی)

کد محصول : 2193

50 گرم


هزینه : 27000 تومان


تعداد/مقدار :


برای تشخیص سلامت اسپرم باید به رنگ منی توجه کرد. اگر منی سفید رنگ است سالم و بارور است. اگر کدر باشد یا متمایل به سرخی باشد منی بارور نیست.

امروزه در آزمایش ها مشخصه رنگ جزو اولین چیزهایی است که ذکر می‌شود. در آزمایشات می‌آید رنگ منی سفید یا شیری و یا تیره و کدر است.

قانون ما این است که اگر منی کدر باشد بارور نیست حتی اگر تعداد یا حرکت اسپرم ها نرمال باشد. در قانون ما رنگ ملاک است و تعداد و حرکت مهم نیست.

اصل منی از کمر است و در بیضه کارهایی روی آن انجام می‌شود مانند تشکیل کروموزم یا تقسیم آن ها. ما نافی عمل بیضه روی منی نیستیم.

در روایت می‌فرماید:

الْمَنِيُّ يَنْزِلُ مِنْ‌ فِقَارِ الظَّهْرِ إِلَى الْكُلْيَةِ فَهِيَ كَالدُّودَةُ تَنْقَبِضُ وَ تَنْبَسِطُ تَرْمِيهِ أَوَّلًا فَأَوَّلًا إِلَى الْمَثَانَةِ كَالْبُنْدُقَةِ‌:

یعنی منی از ستون پشت نازل می‌شود به سمت کلیه و کلیه منقبض و منبسط می‌شود و منی را قطره قطره پرت می‌کند مانند تفنگ

احتمال هست که اگر منی را حبس کنند در کلیه سنگ تولید کند هر چند از روایات بیشتر پروستات استفاده می‌شود.

در روایت دیگر آمده است:

فَلَا تَقْرَبِ‌ النِّسَاءَ مِنْ أَوَّلِ اللَّيْلِ صَيْفاً وَ لَا شِتَاءً وَ ذَلِكَ لِأَنَّ الْمَعِدَةَ وَ الْعُرُوقَ تَكُونُ مُمْتَلِئَةً وَ هُوَ غَيْرُ مَحْمُودٍ وَ يَتَوَلَّدُ مِنْهُ الْقُولَنْجُ وَ الْفَالِجُ وَ اللَّقْوَةُ وَ النِّقْرِسُ وَ الْحَصَاةُ وَ التَّقْطِيرُ وَ الْفَتْقُ وَ ضَعْفُ الْبَصَرِ وَ رِقَّتُه‌:

یعنی در اول شب چه در تابستان و چه در زمستان با زنان همبستر نشو زیرا معده و رگ ها پر است و خوب نیست و سبب بیماری قولنج و فلج و لقوه(انحراف صورت) و نقرس(التهاب مفصل ها) و سنگ کلیه یا پروستات و قطره قطره آمدن ادرار و فتق کشاله ران و ضعف بینایی و تاری آن می‌شود.

از این روایت استفاده می‌شود که در اول شب همبستر شدن موجب حصاه می‌شود. حصاه یا به معنای سنگ کلیه یا به معنای پروستات است که احتمال بیشتر مراد پروستات است. البته تقطیر هم به معنای پروستات است.

در روایت دیگر آمده است:

إِذَا جَامَعَ الرَّجُلُ فَلَا يَغْتَسِلْ حَتَّى يَبُولَ مَخَافَةَ أَنْ يَتَرَدَّدَ بَقِيَّةُ الْمَنِيِّ فَيَكُونَ مِنْهُ دَاءٌ لَا دَوَاءَ لَه‌:

هنگامی که مرد همبستر شد غسل نکند تا اینکه ادرار کند زیرا خوف آن است که منی بازگردد و مبتلا به بیماری بشود که برای آن دوائی نیست.

 

برای درمان پروستات،مشکلات جنسی و... از طریق لینک زیر به گروه ما در واتس آپ بپیوندید:

https://chat.whatsapp.com/F9IegGeIhzMFbvQ37uTqtl

 

کشور مبداء: ایران

کیفیت: اعلاء

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید