بادرنجویه(ملیس)

کد محصول : 2240

50 گرم


هزینه : 1500 تومان


تعداد/مقدار :


اگر کسی به کمبود شدید پروتئین خون مبتلا است اولا صبحانه از شیر عسل یا شیر خرما یا حلیم گندم گوشت استفاده کند (هر روز یکی از آنها را) ثانیا در وسط روز یک قاشق چایخوری تا یک قاشق مرباخوری (سن های بالاتر تا یک قاشق غذاخوری) مخلوط شیره ی خرما، توت و انگور که به نسبت مساوی مخلوط شده باشد مصرف کند. می توان قدرت آن را با عرق یا عصاره ی بادرنجبویه زیاد کرد تا اثر بخشی آن بیشتر شود مخصوصا اگر کسی گلبول های سفید خونش کم است می تواند از بادرنجبویه استفاده کند. اگر کسی علاوه بر اینها به تصلب شرائین مغز مبتلا شده باشد (بیماری ام است) می تواند از بادرنجبویه استفاده کند. ثالثا، ظهر به مدت چهل روز یک خوشه انگور را جویده و با هسته بخورد. رابعا بعد از ناهار هفت عدد خرما به همراه  بادرنجبویه و خامسا عصرانه آب یا رب انار شیرین را بخورد

داروی سکسکه:

در ابتدا چای دم کرده دارچین و بادرنجبویه مصرف شود اگر سکسکه درمان نشد با مومیایی اندازه یک دانه گندم یا برنج به همراه آب تخم کرفس درمان می‌شود انشاءالله. مومیایی با آب مرزنجوش برای صرع مفید است و اگر به همراه آب مرزه غرغره شود برای لکنت زبان مفید است. مومیایی با آب هریک جوشانده شود و آب آن مصرف شود. مومیایی بیست دقیقه در آب بجوشانده شود و مقدار تخم کرفس و مرزنجوش و مرزه حداقل بیست تا سی گرم است.

یکی از گیاهانی که جهت انسداد عروق استفاده می شود بادرنجبویه است.

برای درمان عمومی کم خونی باید از نصف استکان شیره ی توت و نصف استکان عرق یونجه و نصف استکان عرق بادرنجبویه (که خون ساز هم هست) استفاده کند. بعد یک قاشق چایخوری ژله ی رویال (غذای مخصوص ملکه ی زنبور) استفاده کند و وسط غذا یک عدد پرتقال شیرین مصرف کند در نتیجه توان بدن در جذب آهن به دلیل دارای بودن پرتقال بر ویتامین سی بالا می رود. 

 

خرید عمده در واتس آپ به آدرس گروه زیر:

خرید بالای 100 هزار تومان عمده محسوب می شود.

https://chat.whatsapp.com/KHSiNxAr1yBKzMO7LFunXQ

کشور مبداء: ایران

کیفیت: مرغوب

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید