غنچه گل محمدی

کد محصول : 2256

25 گرم


هزینه : 2750 تومان


تعداد/مقدار :


درمان خستگي جنسي:

مرد: گل سنجد، يا دم نوش گل سنجد بخورد. استشمام گل و عطرگل سنجد. اگر خانمي به خودش بزند به گناه مرتکب مي شود.

زن: گل سرخ آتشي(تيروز)، گل رز را گل محمدي ميگويند. گل محمدي اقسامي دارد که يک قسمش تيروز است. گلبرگهايش مانند مخمل قرمز روشن است. ميتواني در باغچه بکاريد.

 گاه معده ی شخص کم کار است و فرد همواره برگشت اسید معده، ترشا، تخمه، نفخ و مانند آن دارد برای حل آن از مسهل ها باید استفاده کرد تا معده سرطانی نشود. آب کاسنی و گلبرگ گل سرخ و گل محمدی با برگ کاسنی می تواند به معنوان مسهل استفاده شود.

در هنگام یبوست، گل برگهاي صورتي گل محمدي که گل رز است را پودر و با قند مخلوط کند.

 باید توجه داشت که سپستان برای کبد مضر است و مصلح آن این است که اگر فرد سرد مزاج است آن را با گلبرگ های گل محمدی مصرف کند و اگر فرد، گرم مزاج است آن را با میوه ی عناب تناول کند. البته مصرف زیاد عناب (که برای تولید خون مفید است) برای کبد مضر است و مصلح آن عسل می باشد.

اگر شخصی دچار کاهش میل جنسی است،داروی آن این است که گلبرگ گل تیروز (گل سرخ آتشی که قسمی از گل محمدی است) را در جیره ی غذایی خود قرار دهد و یا از عطر طبیعی تیروز استفاده کند.

یک روش درمان دیگر برای یبوست آنست که اگر فرد يبوست شديد دارد يک قاشق مرباخوري پودر گل محمدي، يک قاشق مرباخوري پودر گل ختمي خبازي، يک ليوان دوغ شيرين کم چرب اينها را با هم مخلوط کند قبل از غذا بخورد.

خوردن گلبرگ گل محمدی، گل ختمی خبازی، سبزی کاسنی با عرق طبیعی آویشن یا آب سبزی آویشن تازه، مخلوط شود رافع تخمه و تورشا است. رفع درد قلب، برای کسانی که بیماری قلبی ندارند که درد قلب را برطرف می کند. ضد قولنج است. قولنج سه نوع است: 1. ریحی 2. ثقلی 3. بلغمی

اگر دندان و لثه ی کسی درد می کند در حالی که مشکل دهان و دندان خاصی ندارد اگر آب پوست قرع(کدو تنبل) را به بینی بکشد و یا با روغن گل محمدی مخلوط کند و به بینی بکشد دندان درد او خوب می شود. البته قبل از آن باید بینی را با آب گرم ولرم شتشو دهند.

اگر کسی به کافئین معتاد باشد آنها می توانند یک دم نوش عمومی استفاده کنند همان گونه که بعضی از متخصصین در این مورد می گویند که به لیمو و گل بهارنارنج و گل گاو زبان و کمی گلبرگ گل محمدی را با هم مصرف کنند.

 

خرید عمده محصولات در گروه واتس آپ به آدرس:

خرید بالای 100 هزار تومان عمده بحساب می آید.

https://chat.whatsapp.com/KHSiNxAr1yBKzMO7LFunXQ

کشور مبداء: ایران

 

کیفیت: اعلاء

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید