بهارنارنج

کد محصول : 2260

20 گرم


هزینه : 5500 تومان


تعداد/مقدار :


برای رفع سردرد از مربای گل بهار نارنج یا دم کرده ی بهار نارنج استفاده می شود.

بيماريهاي رواني و بيماري هاي دستگاه گوارش تلازم با هم دارند. هر يک اثربخش در يکديگر هستند. بيماري هاي رواني حداقل اثري که دارند تعادل اسيد معده را بهم ميزنند.

برای درمان این مشکل می توان از صبحانه نان سبوس دار با عسل آويشن،نعنا و با مرباي گل بهار نارنج استفاده کرد و همچنین در طول روز دم کرده گل بهار نارنج همراه عسل اويشن میل نمود.

یکی دیگر از خواص گل بهارنارنج به عنوان مربا که بسیار هم خوشمزه است،اینکه ضد کابوس است.

اگر کسی ترسو است گاه باید وزن خود را مناسب کند و اگر کم است وزن خود را بالا ببرد و مثلا از گوشت بوقلمون استفاده کند همچنین است مصرف دمکرده ی گل بهار نارنج، دمکرده ی گلپر یا خوردن دو گرم پودر گلپر به همراه غذا. 

برای رفع ترس و وحشت بی دلیل و ایجاد شجاعت لازم در روایت است که هر شب جمعه سوره ی زخرف را بخواند. البته باید آن را  با توجه و تدبر بخواند و بناء را بر عمل به مفاهیم آن قرار دهد.

از مهمترین فوائد بهار نارنج،بهبودی بیماری صرع است که در بین مغرب و شام یک استکان عرق بهار نارنج  خالص و یک استکان عرق بیدمشک و عسل آویشن مصرف شود.

اگر کسی به بیماری های عصبی مبتلا شده است پیاز را دو نیم کرده جلوی بینی بگذارد و تنفس کند این کار عصبی بودن ناشی از مصیبت را کاهش می دهد. (سپس یک یا دو قاشق غذاخوری مربای گل بهار نارنج بخورد.) 

بوئیدن پیاز از عصبی بودن بی مورد جلوگیری کرده و مانع پرخاشگری می شود.

برای دردهای عصبی مصرف سیاه دانه و شربت گل بیدمشک و بهار نارنج مفید است.

یک بیماری سنی وجود دارد به نام استحاله ی ماکولا (پیرچشمی) که از سنین شصت سالگی به بالا به طور طبیعی پدیدار می شود ولی گاه در سنین کمتر مانند 35 سالگی بر اثر مصرف دخانیات و فشار خون بالا و کنترل نشده رخ می دهد.
می توان برای بهبودی از گل بهار نارنج، گل راعی، گل بیدمشک و چای کوهی استفاده کرد و آن را با عسل آویشن مخلوط کرد.

اگر اعصاب کسی خیلی ضعیف باشد به جای گل راعی و چای کوهی از سنبل الطیب و گل بهار نارنج استفاده کند (با فاصله ی دوازده ساعت).

گل راعي ،گل بهار نارنج، قارچ خوراکي براي سر درد ميگرني مفيد است.

کسانی که قسمتی از سر یا ریش آنها میریزد و جنبه‌ی استرس شدید دارد مربای گل بهار نارنج بخورد و جایش را روغن کندوش بمالند.

بهار نرنج،ضد بيماري وحشت(هيستريا) است(گل راعي، چاي کوهي، دم کرده گل بهار نارنج ، شربت گل بيدمشک، دواي ضد بيماري وحشت است).

اگر کسی به بیماری وحشت مبتلا است می توانند از اسپند، گل بهار نارنج، گل بیدمشک استفاده کنند و هکذا هلیله ی سیاه به این گونه که هر شش ساعت یک کدام از اینها را مصرف کند.
برای درمان مالیخولیا و پیشگیری از آن نیز مفید است.

درمان ميگرن: نعنا اول غذا،سبزي ريحان به همراه غذا. صبح ناشتا دم کرده گل بهار نارنج. شب دم کرده گل بيدمشک بيماري ميگرنش خوب ميشود.

 

گروه پرسش و پاسخ به مدت 2 ساعت در طول روز در گروه زیر:

https://chat.whatsapp.com/F9IegGeIhzMFbvQ37uTqtl

 

 

کشور مبداء: ایران

کیفیت: اعلاء

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید