اسفند(اسپند)

کد محصول : 3419

50 گرم


هزینه : 1200 تومان


تعداد/مقدار :


اسپند

داروی خوب و عمومی است. داروی موثر در درمان بیماری‌های صعب العلاج و لاعلاج است. البته مردم ،اسپند را فقط برای چشم زخم و دور کردن شیطان دود می‌کنند ولی از روایات استفاده می‌شود که درمان خیلی از بیماری‌ها است.

نقطه قوت اسپند این است که همیشه، شاخ و برگ و ریشه و دانه‌ی اسپند فرشته موکل دارد. این فرشتگان از آسیبِ شیاطین محافظت می‌کنند و شیاطین را دور می‌کنند. و هم در درمان نقش دارند و کمک می‌کنند.

الان در دنیا دو نیرو وجود دارد. یکی نیروی مخرِّب که شیطان است. مردم دنیا این را فهمیده‌اند و ضد میکروب و ضد ویروس درست می‌کنند.

نوع دومِ نیرو که بشر هنوز به آن دسترسی پیدا نکرده است ،وجود نیروهای مثبت و آبادگر و درمان‌گر است. از روایات اسپند شاید به دست بیاید که نیروهای آبادگر و در راستای سلامتی و نفع بشر وجود دارد.

هنوز برای علم جدید معلوم نشده است که چه چیز همراه اسپند است که سخت ترین بیماری‌ها را درمان می‌کند.

بشر هنوز نمی‌داند چگونه نیروهای آبادگر را جذب کند. اما در طب اسلامی این چیز وجود دارد. یکی از راه‌های جذب نیروهای خیر اسپند است. نیروهای علیا که درمقابل سفلی است در کار خیر قدم برمی‌دارند.

روایت می‌فرماید:

مَا أَنْبَتَ‌ الْحَرْمَلُ‌ شَجَرَةً وَ لَا وَرَقَةً وَ لَا زَهْرَةً إِلَّا وَ مَلَكٌ مُوَكَّلٌ بِهَا حَتَّى تَصِلَ إِلَى مَنْ تَصِلُ إِلَيْهِ أَوْ تَصِيرَ حُطَاماً وَ إِنَّ فِي أَصْلِهَا وَ فَرْعِهَا نُشْرَةً وَ فِي حَبِّهَا شِفَاءً مِنِ اثْنَيْنِ وَ سَبْعِينَ دَاء.
یعنی نیست بوته و برگ و گل اسپند مگر اینکه یک ملک موکل دارد تا برسد به دست کسی که باید به دست آن برسد یا تااینکه از بین برود و خاک شود و در ساقه و شاخه‌های آن سبب خوشحالی است و در دانه‌ی آن شفاء از هفتاد و دو بیماری است.

اگر اسپند درمان است بخاطر وجود ملائکه و فرشتگان موکل بر آن است.

روایاتی داریم که اسپند درمان بیماری‌های دیگر مانند عدم کنترل ادارد است:

شَكَا عَمْرٌو الْأَفْرَقُ إِلَى الْبَاقِرِ ع تَقْطِيرَ الْبَوْلِ فَقَالَ خُذِ الْحَرْمَلَ وَ اغْسِلْهُ بِالْمَاءِ الْبَارِدِ سِتَّ مَرَّاتٍ وَ بِالْمَاءِ الْحَارِّ مَرَّةً وَاحِدَةً ثُمَّ يُجَفَّفُ فِي الظِّلِّ ثُمَّ يُلَتُّ بِدُهْنِ جُلٍّ خَالِصٍ ثُمَّ يُسْتَفُّ عَلَى الرِّيقِ سَفّاً فَإِنَّهُ يَقْطَعُ التَّقْطِيرَ بِإِذْنِ اللَّهِ تَعَالَى‌.
شخصی بنام عمرو از عدم کنترل ادرار به امام باقر ع شکایت کرد فرمود اسپند را شش مرتبه با آب سرد بشوی و یک مرتبه هم با آب گرم بشوی و در سایه خشک کن و با روغن گل سرخ چرب کنید و ناشتا به صورت خشک و بدون آب مصرف کنید. انشاءالله تقطیر را قطع می‌کند.

اندازه مصرف به اندازه یک مثقال است.

ظاهر روایت این است که دانه‌های اسپند مراد است.

بیشتر ناتوانایی‌های جنسی به جهت مغز است. چون آرامش فکری ندارد باعث ناتوانی می‌شود. شاخ و برگ اسپند چون باعث خوشحالی می‌شود ،در نتیجه باعث بهبود عمل همبستری می‌شود. 
همان عملی که جنسینگ انجام می‌دهد. در کل دنیا جنسینگ به درمان مشکلات روحی روانی معروف است و امروزه برای تقویت کننده جنسی نیز استفاده می شود. درحالیکه مشکلات ذهنی را برطرف می‌کند و اثر آن رفع مشکلات جنسی است.

روایت دیگر از پیامبر ص است:

مَنْ‌ شَرِبَ‌ الْحَرْمَلَ‌ أَرْبَعِينَ صَبَاحاً كُلَّ يَوْمٍ مِثْقَالًا لَاسْتَنَارَ الْحِكْمَةُ فِي قَلْبِهِ وَ عُوفِيَ مِنِ اثْنَيْنِ وَ سَبْعِينَ دَاءً أَهْوَنُهُ الْجُذَامُ.
 یعنی کسی که اسپند را چهل روز  صبحگاه به اندازه یک مثقال بخورد،حکمت در قلب او شعله ور می‌شود و از هفتاد و دو بیماری درمان می‌شود  که کمترین آن هاجذام است.

از این روایت معلوم می‌شود اسپند مغز را زیاد می‌کند. کسانی که مشکل مغزی و ضعف عقل و کوچک شدن دماغ دارند بعید نیست که اسپند برای آن‌ها مفید باشد.

کشور مبداء: ایران

کیفیت: مرغوب

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید :

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

شما شاید این را هم دوست داشته باشید