این طرح ویژه عموم می باشد.

 

1-در فروشگاه راسخین بیش از 500 قلم محصول موجود می باشد که تعداد زیادی  از این محصولات،جزو خرید ماهیانه شماست،در صورت خرید اقلام مصرفی خود از این فروشگاه،علاوه بر اینکه اجناسی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری خواهید کرد،همچنین از 6 درصد بن تخفیف بصورت دائم نیز بهره مند خواهید شد.

2-بن تخفیفی که به شما تعلق گرفته،این ویژگی را دارد که برای شما کسب درآمد نیز داشته باشد.

توضیح: در صورتی که شما نسبت به طرح (کسب درآمد از طریق بن تخفیف ) ابراز تمایل داشته باشید،میتوانید درخواست خود را در همین قسمت پر کرده و پس از آن،مجموعه راسخین طی ارسال پیام کوتاهی به شما اطلاع خواهند داد که یک پنل شخصی در سایت برای شما طراحی شده تا میزان فروش و سود خود را در آن ملاحظه کنید.

به هر میزان که بواسطه کد تخفیف شما از سایت خرید انجام شود،شما آن را در پنل شخصی خود ملاحظه کرده و میتوانید بصورت آنلاین محاسبه سود خود را نیز مشاهده کنید.

این بدان معناست که مثلا اگر در یک ماه بواسطه کد تخفیفی که شما در اختیار دیگران قرار داده اید خریدی انجام داده شود،6 درصد از مجموع فروش خریدار به شما تعلق خواهد گرفت.

قابل ذکر است:

الف)فروشگاه به نحوی طراحی شده که تمام اقشار جامعه،این توانایی را داشته باشند تا با کمترین هزینه،تمامی اقلام مورد نیاز خود را در سبد کالا بگنجانند.

ب)هر ماه بیش از 50 قلم از اقلام ضروری جامعه به لیست محصولات سایت اضافه شده تا خریداران محترم،به تمامی اقلام مورد نیاز خود دسترسی آسان و سریعی داشته باشند.

نام :

نام خانوادگی :

شماره تماس ثابت :

شماره موبایل :

آدرس :

فایل پیوست :

توضیحات :